fa David Janča
fa David Janča
PODLAHY
ŽALUZIE
OSTATNÍ

DŘEVĚNÉ PODLAHY

Třívrstvá dřevěná podlaha je nejrozšířenějším typem vícevrstvých dřevěných podlah. Přírodní povrch je přirozený a z estetického hlediska jedinečný. V interiérech jsou stále velmi populární.

Třívrstvá dřevěná podlaha, jak už sám název napovídá, se skládá ze tří částí. Ze spodní nosné desky sloužící jako ,,protitah‘‘ a středové konstrukční vrstvy, do které jsou vyfrézovány zámky na spojování jednotlivých lamel a ty jsou vyrobeny z měkkého dřeva (smrk, borovice), přilepené křížem oproti vrchní a spodní vrstvě. Což zaručuje větší rozměrovou stabilitu celého dílce. Vrchní 3 - 5 mm silná nášlapná dýha je vyrobena z ušlechtilého dřeva. Nabídka nášlapných dýh je rozmanitá a můžete si vybírat z široké nabídky standardních i exotických dřevin.

Je možné je pokládat jako tzv. plovoucí podlahu, což znamená, že není nijak napevno spojena s vodorovnými, ani se svislými částmi místnosti, nebo je možné ji celoplošně přilepit.


Obr. zámkový naklapávací systém

Podlahové dílce jsou již z výroby opatřeny povrchovou úpravou (lak nebo olej). Odpadá tak pracný a časově zdlouhavý proces lepení, broušení a lakování, který znáte z klasických parket. Díky naklapávacímu systému je podlaha pochůzná ihned po pokládce.

Výhody dřevěné podlahy:

  • Teplá přírodní podlaha
  • Zútulní váš domov
  • Možnost renovace (přebroušením)
  • Vhodná pro podlahové vytápění
CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies