fa David Janča
fa David Janča
PODLAHY
ŽALUZIE
OSTATNÍ

PŘÍPRAVA PODKLADU

Je tou nejdůležitější součástí pro kladení všech podlahových krytin a je často také podceňována.

Vyrovnání nivelační stěrkou

Používáme stěrkové a potěrové materiály od renomovaných firem např. (Thomsit,Uzin,Schönox aj.). Tyto hmoty umožňují vyrovnat téměř všechny povrchy např. (betonové, anhydritové a různě problematické podklady se zbytky lepidel, barev nebo asfaltu). Tloušťka vrstvy nivelační stěrky je možná už od 0,5mm až do několika centimetrů. Nezbytnou součástí jsou rychloopravné a speciální penetrace uzavírající i zbytkovou vlhkost.
Vyrovnávání podkladu je nejdůležitější fází před položením nové podlahoviny. Pokud chcete dosáhnout nejlepšího výsledku, svěřte tuto činnost podlahářské firmě, předejdete tak případným problémům.

Montáž suchých podlah

Jedná se o vytvoření lehké suché podlahy ze sádrokartonových nebo cementotřískových desek, jako podsyp slouží lehké keramické kamenivo Liapor, obecně známé pod názvem „keramzit“.
 

Výhody podsypu z Liaporu u suchých podlah:

  • Malé zatížení podkladní konstrukce
  • Dokonalé vyplnění nerovností a vyrovnání podkladu
  • Zcela suchý a rychlý proces 
  • Výborná tepelná i akustická izolace
  • Podlaha je ihned pochůzná     

Montáž dřevěných roštů s deskovým záklopem
S tímto typem se setkáváme hlavně při rekonstrukcích (staré stavby, půdní prostory, chaty apod.) Srovnání podlahy se provádí pomocí dřevěného roštu z trámů nebo hranolů, mezi které se vkládá tepelná a zvuková izolace s následným záklopem pomocí OSB, DTD nebo Cetris desek.

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies